O mnie

p_20180518_150316_bf.jpg

Cześć!

Nazywam się Monia i witam Cię serdecznie na moim blogu. Skoro to czytasz, zapewne chcesz się nieco więcej o mnie dowiedzieć. Zatem, zapraszam do czytania!

Jestem młodą kobietą, marzycielką która od niedawna zaczęła swoją dojrzałą i dorosłą drogę. Nie jest łatwo, ale daję radę. Od zawsze nie lubię stać w miejscu i nic nie robić. Gdy nie mam zajęcia po prostu zjada mnie nuda.

Mam wiele marzeń i dążę do ich spełniania. Niestety, jak każdego człowieka czasem dopada mnie brak motywacji, co powoduje, ze nie umiem się zorganizować i pozbierać w całość.

W zeszłym roku znalazłam pracę – jestem programistką w niedużej firmie informatycznej. Nie jest to proste zajęcie, ale sprawia mi ogroną radość! 🙂

Poza pracą lubię zrelaksować się i oddać swoim hobby. W tym czasie lubię testować przeróżne kosmetyki (maseczki, kremy, peelingi), gotować, rysować, czytać książki, rozwijać się w różnych kierunkach i spędzać czas na szkoleniu mojego małego psiego łobuza.

Od zawsze chciałam prowadzić bloga i mieć stałych czytelników. Mam nadzieję, że w końcu sumienną pracą i wytrwałością do tego dojdę.

Zostawiam Cię z tą garścią informacji. Rozgość się! Mam nadzieję, że poczujesz sie tutaj dobrze, jak na kawie z dobrą koleżanką 🙂