Monika Rogalska

Od dziecka kocham kreatywne zajęcia (rysowanie, prace ręczne, fotografie) i zwierzęta. Posiadam małego kudłatego przyjaciela. W wolnym czasie dużo czasu siedzę na świeżym powietrzu, gdzie spaceruję z psem i amatorsko fotografuję przyrodę. 

Gdy pogoda nie dopisuje czytam książki lub oglądam seriale.

Dodatkowo w ostatnim czasie zainteresowałam się tematami bardziej urodowymi, takimi jak włosomaniactwo i świadoma pielęgnacja ciała.

Mam 25 lat i jestem nieogarniętą marzycielką, której czasem brak dyscypliny i dobrego planu na życie. Bywam porywcza, ale i posiadam słomiany zapał. Wybuchowa mieszanka. Jeśli coś mi nie wychodzi szybko tracę chęci do pracy, ale po pewnym czasie wracam z pełną siłą, aby pokonać wyzwanie. 

Kontakt

Najłatwiej i najszybciej uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie umieszczając je w komentarzu pod ostatnim postem lub postem dotyczącym danego zagadnienia. Jeśli jest to niemożliwe możesz skontaktować się ze mną za pomocą formularza po prawej stronie lub pisząc maila pod adres:

 monika@wglebiszafy.pl

Lub wysłać prywatną wiadomość na facebooku/instagramie

Zanim jednak zadasz pytanie: zachęcam Cie do skorzystania z zakładek widocznych na górze strony lub wyszukiwarki widocznej po prawej stronie menu.