O blogu

Nie gwaranuję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Takich miejsc nie ma na świecie! Jednak chcę Ci, drogi czytelniku nieco przybliżyć tematykę bloga.

Na blogu chcę poruszyć tematykę świadomej pielęgnacji ciała i włosów. Chciałabym przedstawić recenzję kosmetyków, które mi się sprawdziły, jak i ostrzec Was przed tak zwanymi bublami. Nie zabraknie również testów na żywo oraz tematów poświęconych skutecznej walce z trądzikiem (młodzieńczym, jak i dorosłym).

Świadome dbanie o włosy i dążenie do ich jak najlepszej kondycji. Testy różnych odżywek, wcierek, olejków i akcesoriów do pielęgnacji włosów. Jeśli bęziecie chcieli pojawią się też tutoriale ciekawych fryzur do wykonania w domu na różne okazje 🙂 

Kategoria dość szeroka, gdzie chciałabym przedstawić Wam mój punkt widzenia świata, moją opinie na różne tematy (związane z ekologią, rozwojem osobistym). Nie zabraknie tutaj recenzji ciekawych książek, polecenia ciekawych seriali, filmów, jak i pogadanek idealnych do porannej kawy lub herbaty. 

Uwierzcie mi! W głębi szafy można znaleźć przerózne ciekawe rzeczy! Zachęcam Was do czytania i zostania ze mną na dłużej 🙂 Będzie mi naprawdę bardzo miło 🙂