30 dni do bielszego umiechu z (1)

W 30 dni do bielszego uśmiechu – Wyzwanie bieli

Kto z Was marzy o śnieżnobiałym uśmiechu wprost z reklamy telewizyjnej? A kto nie może go mieć, ponieważ ma wrażliwe zęby? Pewnie po drugiej stronie siedzi kilka takich osób. Dlatego dziś wychodzę im naprzeciw i przedstawiam test na żywo, w formie wyzwania, pasty Blend-a-med  3DWhite Whitening Therapy –  w wersji dla wrażliwych zębów.

Post nie jest sponsorowany! Niedawno na stronie www.everydayme.pl odbyło się Wielkie Testowanie, gdzie każdy miał możliwość wygrania darmowego produktu do testowania.

Zgłosiłam się do akcji z pastami Blend-a-med 3DWHITE Whitening Therapy, ponieważ od zawsze mam problem z bielą moich zębów. Są bardzo wrażliwe, dlatego większość past wybielających powoduje wzmożenie nadwrażliwości i zmusza mnie do odstawienia kuracji. Tym razem firma wyszła na przeciw wrażliwcom wypuszczając na rynek serię wybielającą Whitening Sensitive dla wrażliwych zębów.


O PRODUKCIE


Słów kilka o produkcie. Pasta do zębów Blend-a-med 3D WHITE – WHITENING SENSITIVE przeznaczona jest do powierzchniowego usuwania przebarwień. Stworzona została z myślę o zębach wrażliwych. Zawiera formułę Active Mineral Complex, która pięknie wybiela i pielęgnuje zęby, nie powodując ich nadwrażliwości.

Zamknięta jest w estetycznie wyglądającej tubce o pojemności 75ml. Smakuje jak większość past – miętowo. Przeznaczona jest dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia. Zawiera fluorek sodu. Jest bezpieczna dla szkliwa.

Skład: 

Aqua (woda), Hydrated Silica (czynnik czyszczący i polerujący), Glycerin, Sorbitol, Potassium Nitrate, Trisodium Phosphate, Sodium Lauryl Sulfate (substancja myjąca, stosowana w kosmetykach ze względu na niski koszt produkcji, może być szkodliwa!), Aroma, Cellulose Gum, Xanthan Gum, CI 77891, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Limonene, Sodium Hydroxide (regulator pH, dozwolony do stosowania w ograniczonym stężeniu), Polysorbate 80


WYZWANIE BIELI


A na sam koniec, ze względu na to, że moim zębom daleko do ideału postanowiłam zrobić wyzwanie i na własnej skórze wypróbować działanie tej pasty. Sprawdzić, czy przez 30 dni produkt nie zrobi szkody moim zębom i czy przybliży mnie do spełnienia mojego marzenia o śnieżnobiałym uśmiechu.

Podczas tych 30 dni będę:

  • codziennie myć zęby pastą – rano i wieczorem
  • co 3 dni dodatkowo po wieczornym myciu nałożę Blend-a-med 3D WHITE Akcelerator, dla uzupełnienia kuracji wybielającej.

Jesteście gotowi? Raz, dwa, trzy…. Zaczynamy! Przekonajmy się, czy pasta na prawdę działa.

Kolor zębów pierwszego dnia wyzwania

Dzień 1 Wyzwania Blend-a-med 3DWhite.


Jeśli ciekawią Cię efekty jakie przyniesie moje wyzwanie – dołącz do mnie i śledź mnie na bieżąco na instagramie! Będę tam wstawiać aktualizacje tygodniowe.

Tagi: brak tagów

Jeden Komentarz

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *